Aplikacje higieniczne
+48 22 852 61 17
PL | EN
Jesteś tutaj: Aktualności / SzTF 2018 - XIX SZKOŁA TECHNOLOGII FERMENTACJI

SzTF 2018 - XIX SZKOŁA TECHNOLOGII FERMENTACJI

Wszystkich łączy piwo!

Miło nam poinformować, że w tym roku OptiFlow było jednym ze sponsorów  konferencji browarniczej organizowanej przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

Szkoła Technologii Fermentacji to impreza skierowana do browarników oraz przedstawicieli branży browarniczej. Szkoła, organizowana po raz XIX, miała miejsce w Hotelu Kocierz w terminie 16 - 18 maja 2018 roku. 

SzTF to przede wszystkim bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz doskonała organizacja, za którą stoi Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Wykłady odbywają się w języku angielskim i skierowane są do browarników, dotyczą zagadnień technologicznych i procesowych. Po wystąpieniach miały miejsce bogate ożywione dyskusje w kuluarach. 

Udział w Szkole Technologii Fermentacji to doskonała okazja do podzielenia się doświadczeniem w pełnej skali działania: od małych, lokalnych browarów, aż po wielkie koncerny. Wszystkich łączy dobre piwo!

Dla nas była to możliwość bliższego poznania naszych Klientów, rozmów na neutralnym gruncie, poznania ich sugestii i potrzeb, by dostosowywać się do zaistniałych oczekiwań. 

 

Więcej aktualności