Aplikacje przemysłowe
+48 22 852 61 17
PL | EN
Jesteś tutaj:   Aplikacje przemyslowe   /   Części zamienne

SERWIS / CZĘŚCI

Części zamienne

Stały dostęp do części zamiennych

OptiFlow gwarantuje dostępność oryginalnych i nieoryginalnych części zamiennych do wszystkich oferowanych urządzeń.

Przestoje zawsze generują koszty. Dlatego tak ważny jest czas reakcji i dostępność części. Nasz dział części OptiFlow zapewnia szybką dostawę części zamiennych oraz szybką pomoc techniczną na miejscu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy Państwu wybór pomiędzy częściami oryginalnymi lub wysokiej jakości zamiennikami. Takie rozwiązanie pozwala Państwu dostosować koszty technicznego utrzymania urządzenia, do założonych planów budżetowych.

Zamówienia części realizujemy z dużą starannością i w jak najkrótszym czasie. Posiadamy magazyn części, w którym na stałe posiadamy ponad 10000 najczęściej zużywających się elementów eksploatacyjnych w dostarczanych urządzeniach. Takie rozwiązanie zapewnia błyskawiczną reakcję na Państwa zgłoszenie, a dostawa jest możliwa nawet na kolejny dzień.

Każde zamówienie części zamiennych poprzedzone jest rozmową z naszym specjalistą, który pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru. Stosowanie oryginalnych części zamiennych jest zalecane przez każdego z producentów i zapewnia długa i bezawaryjna pracę każdego urządzenia.

Tym Państwu, którzy preferują stosowanie zamienników części oryginalnych, oferujemy produkty firmy Flowtrend Inc. Firma posiada certyfikat ISO 9001, jest wiodącym producentem zestawów naprawczych i podzespołów dla przemysłu sanitarnego. Oferowane części spełniają wymagania 3A i FDA, a ich cena jest niezwykle konkurencyjna.

 

 

Formularz zamówienia części

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie zapytania.

4G
CSF
Euromixers
FBF Italia
Gemme Cotti
Graco
Indag
JEC
MBS
Omac
Primix
Scanjet
Servinox
Wagen
Vak Kimsa