Finansowanie - OptiFlow
Finansowanie
Produkuj więcej, lepiej i taniej
- dzięki finansowaniu zakupu maszyn i urządzeń.

Finansowanie

Leasing maszyn
i urządzeń

OptiFlow stara się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, a tym samym zapewnić elastyczność w kwestii finansowania zakupu maszyn i urządzeń znajdujących się w portfolio firmy.

Doskonale skonstruowany leasing na zakup wybranego urządzenia, jest doskonałą formą zapewnienia Państwa działalności dalszego rozwoju.

Dlaczego leasing?

Leasing to obecnie najpopularniejsza forma finansowania zewnętrznego, na którą decydują się nie tylko młode przedsiębiorstwa, ale również firmy, które posiadają mocną pozycję na rynku. Atrakcyjne i elastyczne raty, możliwość wykupu urządzeń i maszyn po atrakcyjnej cenie, a także możliwość leasingu zarówno sprzętów nowych, jak i używanych powoduje, że nasza oferta zdecydowanie warta jest rozważenia.

Co zyskujesz, decydując się na ofertę leasingową?

Korzyści związanych z elastyczną i indywidualną dla każdego przedsiębiorstwa ofertą jest naprawdę dużo. W ramach współpracy z firmą leasingową zyskujesz:

  • dogodne warunki spłaty rat
  • transparentną i spójną umowę
  • możliwość zawarcia w umowie rat sezonowych
  • fachowe doradztwo i mentoring związany z leasingiem
Parallax background image

Poinformuj naszego Inżyniera ds. Sprzedaży o chęci zapoznania się z ofertą leasingu. Określ swoje oczekiwania i wspólnie ustalcie zakres potrzeb.

Gwarantujemy szybki proces decyzyjny firmy leasingowej oraz uproszczoną procedurę zawierania umowy.

 

Skontaktuj się

Partnerzy