Serwis homogenizatorów, mieszaczy, mieszadeł, pomp, separatorów, systemów piggowania, wymienników ciepła, zaworów

Serwis i części

Niewątpliwie istotnym elementem niezawodnej pracy każdego urządzenia jest jego stała kontrola poprzez regularne serwisowanie i wymianę elementów podlegających zużyciu z uwagi na pracę urządzenia.

OptiFlow może pochwalić się wysokiej klasy serwisem oraz wsparciem naszych fachowców na każdym etapie pracy urządzenia.

Parallax background image

Nasza pomoc gwarantuje, że procesy w Państwa zakładzie będą prowadzone właściwie, przy maksymalnie długich okresach pracy urządzeń pomiędzy serwisami.

Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych, takich jak: uruchomienia, przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz doradztwo techniczne.

 

Obsługa gwarancyjna

Serwis OptiFlow gwarantuje pełną obsługę serwisową w okresie gwarancji urządzenia. Zapewniamy niezwłoczną reakcję na zgłoszenia serwisowe, okresową kontrolę stanu technicznego, usuwanie usterek oraz rozruch.

Obsługa pogwarancyjna

Serwis OptiFlow udostępnia Państwu przeglądy oraz naprawy pogwarancyjne. Regularna kontrola serwisowa oraz stosowanie wysokiej jakości części zamiennych pozwala na wydłużenie żywotności urządzenia, obniżenie kosztów i minimalizację ryzyka przestoju. Usługi serwisowe świadczone są u klienta lub w serwisie OptiFlow.

Stały dostęp do części zamiennych

Przestoje zawsze generują koszty. Dlatego tak ważny jest czas reakcji i dostępność części. Nasz dział części OptiFlow zapewnia szybką dostawę części zamiennych oraz szybką pomoc techniczną na miejscu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy Państwu wybór pomiędzy częściami oryginalnymi lub wysokiej jakości zamiennikami. Takie rozwiązanie pozwala Państwu dostosować koszty technicznego utrzymania urządzenia, do założonych planów budżetowych.

Parallax background image

Zamówienia części realizujemy z dużą starannością i w jak najkrótszym czasie.

 

Posiadamy magazyn części, w którym na stałe posiadamy ponad 10000 najczęściej zużywających się elementów eksploatacyjnych w dostarczanych urządzeniach. Takie rozwiązanie zapewnia błyskawiczną reakcję na Państwa zgłoszenie, a dostawa jest możliwa nawet na kolejny dzień.

Każde zamówienie części zamiennych poprzedzone jest rozmową z naszym specjalistą, który pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru. Stosowanie oryginalnych części zamiennych jest zalecane przez każdego z producentów i zapewnia długa i bezawaryjna pracę każdego urządzenia.

Doradztwo

Każde zamówienie części zamiennych poprzedzone jest rozmową z naszym specjalistą, który pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru. Stosowanie oryginalnych części zamiennych jest zalecane przez każdego z producentów i zapewnia długa i bezawaryjna pracę każdego urządzenia.

Dostawa

OptiFlow zapewnia Państwu dostawę zamówionych urządzeń na najwyższym poziomie.

Do każdego zamówienia Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy metodę dostawy do jego preferencji. Czas dostawy ograniczamy do minimum.

Kierujemy się kilkoma podstawowymi zasadami:

Wszystkie produkty są oznaczone numerem części, nazwą produktu i numerem serii.
Korzystamy z usług najlepszych firm kurierskich, a zamówione urządzenia pakowane i transportowane są w taki sposób, aby zapobiec
jakimkolwiek uszkodzeniom. Forma dostawy zamówienia Klienta dostosowana jest do jego preferencji: drogowa, lotnicza.

 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie zapytania.

Captcha image

Partnerzy